Inspirace

Tipy na dárky pro ženy, aneb co jim udělá radost?

Blíží se výročí nebo rovnou narozeniny vaší drahé polovičky? Ne vždy žena prozradí, o čem by snila nebo co by si přála dostat, a tak musí muž zapojit svou fantazii. A že to někdy bolí, viďte… Proto jsme vám připravili seznam s tipy, co něžnému pohlaví zakoupit. Každý jeden bod zaručeně udělá radost, tím si můžete být jistí.

Květina jako sázka na jistotu

Pokud jste si po cestě z práce vzpomněli na důležitý milník v životě vaší ženy, nebo vám volala obrovskou novinu v podobě jejího povýšení, stavte se v květinářství, kolem kterého denně procházíte. Věřte tomu nebo ne, vaši drahou polovičku to potěší. Květiny jsou totiž sázkou na jistotu.

A to ani nemusíte kupovat předražené pugéty. Někdy stačí jenom jedna růže. I ta umí vykouzlit úsměv na tváři.

TIP: Aby ženě květina vydržela ve váze dlouhou dobu, držte se našich tipů a rad. Sepsali jsme je do samostatného článku: Řezané květiny na každém stole. Jak se o ně správně starat?

Osobní dárek v podobě fotografie

Kdo jiný miluje příchuť nostalgie víc než ženy! Běžte proto vytisknout nějakou oblíbenou fotografii z cest, kterou má drahá polovička nejraději. Může to být fotka společná, z dovolené, s domácím mazlíčkem nebo typicky rodinná záležitost. V každém případě ji doženete k slzám štěstí.

Abyste však nepředávali obyčejnou obálku, pořiďte na fotografii také fotorámeček. Naše nabídka zahrnuje fotorámečky malé i velké, stačí se mrknout do našeho e-shopu vintage-home.cz

Zážitek, na který se nezapomíná

Někdy však fotografie nestačí. Chcete své milované pořídit něco jedinečného, na co jen tak nezapomene? Nabízí se proto předání nějakého zážitku. Pokud prahnete po tom, aby si konečně odpočinula, trefou do černého je wellness pobyt nebo jenom obyčejný piknik v parku bez přítomnosti mobilního telefonu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Připrate se na piknik: chybět nesmí koše ani nádobí

Jestliže je vaše drahá polovička fanouškem spíše adrenalinu, bungee-jumping, ferraty nebo skok padákem se nabízí jako lepší řešení. Nyní je to tedy na vás, abyste ukázali, jak svou milou dobře znáte.