Inspirace

Další roční období do vašeho domu. Podzimní dekorace, které u vás mají místo

Podzim nám klepe na dveře, což značí jediné – výměnu bytových doplňků. Vneste i vy trochu té podzimní nálady do vašeho domu. Nechte se inspirovat a přivítejte nové roční období s otevřenou náručí. Jistě i to vám přinese mnoho milých překvapení. Jenže, čím konkrétním zpestřit svůj rodinný příbytek?

Věnce na dveře přivítají hosty

To, jak se mění jednotlivá roční období, prozradí vždycky vchodové dveře. Trend mít vyvěšený věnec na dveřích totiž ještě ze společnosti nezmizel. A je to dobře. Člověk by měl upustit uzdu své kreativitě a fantazii a jednu takovou dekoraci si vyrobit ve volném čase.

Jelikož se podzim nese v duchu chladnějších tónů, upusťte od pastelových barev. Spíše vsaďte na zemité odstíny v kombinaci s typickou oranžovou, která je symbolem amerického svátku jménem Halloween.

Pusťte na okenní parapety barvy

Nejen vchodové dveře mohou prozradit, že se podzim dostal do vaší domácnosti. Mezi podzimní dekorace se mohou zařadit i květiny, kterými zpestříte okenní parapety. Stačí je vysázet do některého z květináčů z naší nabídky a rázem budete mít o parádu postaráno.

Nabízí se otázka, jaké květiny se nebojí zimních mrazíků? Kupříkladu chryzantémy vydrží až do příchodu Mikuláše. Bramboříky svou pestrou barvičkou zase vlejí úsměv do vaší tváře. Okrasné zelí bude zajímavým prvkem a s netřeskem půjde skvěle do kupy.

Dýně všude, kam se podíváte

Co by to byl podzim, kdyby se to všude kolem nehýřilo dýněmi. Tato zelenina je pro třetí roční období roku naprosto typická. Zatímco někdo zpestřuje svůj dům pouze těmi okrasnými, jiný z velkých alternativ vydlabává strašlivé tváře nebo vtipné obrázky. Do jaké skupiny se řadíte vy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Bytové trendy 2021: rozzařte svůj interiér tím, co je moderní

5 tipů, jak si zpříjemnit sychravé podzimní dny i večery