Ostatní

Dárky dokážou potěšit v každém věku, využití mají pro každou příležitost

Dárkem můžeme potěšit nejen rodinu, své blízké, ale i přátelé, kamarády během narozenin, svátků, jmenin a jiných vzácných příležitostí. Dárkem ukazujeme druhému, že nám na něm záleží. Hodí se pro každého a potěší v každém věku. Dárky jsou celoroční záležitost. Jedná se o maličkosti a drobnosti nebo cenné kousky. Záleží na vás, jakou pozornost vyberete.

Dárky se vybírají:

  • podle zjištění, co se druhému líbí
  • záleží kolik se rozhodnete investovat
  • podle toho, k jaké příležitosti dárek vybíráte
  • snažíme se barevně ladit dárky pro muže a dárky pro ženy

Nápady na dárky z našeho e-shopu:

Pro maminku – nákupní taška, porcelánový hrnek, vonná svíčka, dárkové srdce, květináč s poděkováním, sklenice na víno, šálek na čaj nebo kávu s talířkem, utěrka, diář

Pro babičku – hrnek s hezkým nápisem, dřevěné závěsné cedule, levandulová sada do koupele, sady péče o tělo a další

Pro tatínka – karafa na whisky a likéry, hrneček Úžasný táta, dárková sada (s hrnečkem, ovocným čajem, pistáciemi v hezké krabičce), zástěra, dřevěné prkénko grilováček, sada pro muže na holení

Pro dítě – spinkáček na zeď, svíticí mráček na poličku se jménem, samolepky na zeď s motivem podmořského světa nebo se zvířaty z Afriky, letadlo s vlastním jménem, pro větší kluky – pánská sada s hrnkem, sady na holení.

Na Valentýna – různé svítící led dekorace a cedule s vyznáním lásky, velká cedule s držákem na víno a hrnečky na kávu, hrnek s obrázkem a nápisem Spolu nám nic nechybí, dárkové sady s kosmetikou (pro muže, pro ženy)

Svatební – skleničky na víno s nápisy, sošky muže a ženy v objetí

Pokud nemáte čas nebo nevíte, jaký dárek vybrat, kupte třeba dárkový kupón, který dáte do obálky a ovážete mašlí. Pamatujte, že nejhezčím dárkem je pocit, když si na někoho vzpomenete a popřejete mu k svátku nebo narozeninám. Dárkem vše jen zdokonalíte. I malý dárek umí potěšit. Na Vánoce můžete kromě zakoupených dárků dát svým blízkých i dárky vyrobené ručně, z lásky. Já ráda dostávám svíčky, polštáře, malé dekorace, hrnečky a andílky, pohled na ně mě vždy zahřeje na srdíčku. Hlavní je pamatovat na nákup dárků včas a nenechávat nic na poslední chvíli.