Inspirace

Bytové trendy 2021: rozzařte svůj interiér tím, co je moderní

Co se nyní nosí? Otázka, kterou si pokládáme nejen v okamžiku, kdy vybíráme nové kousky do svého šatníku, ale také v době, kdy zařizujeme interiér. Bytové trendy se totiž mění stejně rychle jako ty módní. A jelikož chceme žít v opravdu moderní domácnosti, kterou nám bude leckdo závidět a ve které se budeme cítit příjemně a dobře, je dobré se o nich informovat.  

Zemité tóny hrají prim 

Jelikož je základem každého jednoho interiéru právě barva, nabízí se otázka, kterou pokrýt zdi v místnosti? Letos se sází na zemité tóny čili vyhrávají odstíny tmavě zelené, modré, šedé, hnědé a také karamelové. Jinými slovy stačí vsadit na tóny barev typické pro vintage styl bydlení a je vyhráno! 

Zrcadla pro optické zvětšení interiéru 

Velký důraz se klade také na zrcadla, která nesídlí jen v koupelně, jak tomu bylo zvykem v minulosti. Mají své stálé místo i v obývacím pokoji nebo v ložnici, kde visí především kulaté alternativy. V naší nabídce e-shopu vintage-home.cz se nachází například krásné dekorační zrcadlo v Shabby chic stylu, které rozjasní například útulnou oázu klidu ve vašem domově. 

S rostlinami nešetřete 

Mezi bytové trendy pro rok 2021 lze zařadit i pokojové rostliny. Ty se sice dlouhodobě nachází pod střechou bytových jednotek nebo rodinných domů, ale letos bychom na ně měli upnout ještě více pozornosti. Důvodem toho je především fakt, že umí nádherně zútulnit interiér, navíc jsou vkusným prvkem, jenž umí pročistit vzduch.  

Při výběru jednotlivých pokojových rostlin se nemusíte nutně upínat pouze na popínavé druhy. Vsaďte svá ukrytá esa v rukávu třeba na bambusy nebo palmy, jež vkusně vyplní rohy místností. A když je zasadíte do nádherných květináčů z naší nabídky, jejich vzhled se pozvedne na opět vyšší úroveň.  

Další bytové trendy pro rok 2021: 

  • Dřevo v hlavní roli.  
  • Cihly jako elegantní prvek na stěnách.  
  • Tmavý interiér se dostává do popředí a světlý naopak mírně upadá. 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Zařizování kuchyně ve vintage stylu

Zahrada s nostalgickým nádechem ve stylu vintage